Partnerzy i Rekomendacje

                                                                                    NASI PARTNERZY:                                                            

                                                                    

                                                          

                                                                                   

Każdy z serwisów odwiedzają inni użytkownicy, dlatego łączymy siły wszystkich serwisów, aby skutecznie dotrzeć osób do poszukujących nieruchomości.

Oprócz portali branżowych, reklamę naszych ofert można znaleźć również m.in. na: onet.pl, gazetawroclawska.pl, naszemiasto.pl oraz serwisach społecznościowych facebook.pl i instagram.pl.


                                                                            NASZE REKOMENDACJE:


Pan Adrian Kotecki to w pełni zaangażowany profesjonalista. Transakcja sprzedaży mieszkania została przeprowadzona szybko i skutecznie w miłej atmosferze. Pan Adrian był bardzo pomocny i skuteczny przy załatwianiu wszystkich formalności. Szczerze polecam.
Anna Marsden


Z Platinum Square współpracowałem już dwukrotnie, raz przed trzema laty przy wynajmie oraz ostatnio przy sprzedaży mojego mieszkania.
Ten ostatni przypadek to od pierwszych zdjęć do umowy przedwstępnej mniej niż miesiąc czasu. Pani Monika Włodarczyk wykazała się wyjątkowym profesjonalizmem: trafiona wycena, szybkość w oferowaniu, precyzyjne kontakty z notariuszem i dopinanie szczegółów celem bezbolesnej finalizacji całości przedsięwzięcia; co szczególnie doceniam w sytuacji kiedy zamieszkuję o 250 km od Wrocławia. Niezawodny i szybki kontakt na trzy możliwe sposoby: telefon, sms, e-mail. Pani Monika po prostu "ogarnia" całość kompleksowo jeśli mówimy o nieruchomościach. Bardzo polecam.
Marek Rodek


Sprzedawaliśmy dwa domy. Wszystko super i mega profesjonalnie. Pan Adrian super człowiek, załatwił za nas w obu przypadkach cała papierologie. Wystarczyło na koniec pojawić się tylko u notariusza ;)
Polecam
Justyna


Polecam Panią Monike Włodarczyk za profesjonalne podejście do sprzedaży naszego mieszkania, informowała nas na bieżąco o statusie oferty oraz potencjalnych klientach. Sama oferta przygotowana i wystawiona została na najważniejszych portalach ogłoszeniowych.
Kontakt z Panią Moniką przebiegał bez jakichkolwiek opóźnień, mimo dzielących nas kilometrów ( w momęcie sprzedaży przebywaliśmy za granicą ). Jeżeli szukasz dobrego pośrednika nieruchomości z czystym sumieniem polecamy Panią Monike !
Łukasz Nawrot


Pani Regina przeprowadziła nas przez proces kupna domu.
Szybko odpowiadała na maile czy smsy. Bardzo pomocna, zwracała naszą uwagę i często sama dopilnowała spraw, o których sami nie pomyśleliśmy. Wszystko kulturalnie i profesjonalnie, bez wywierania jakiejkolwiek presji.
Ze spokojnym sercem polecam.
Wojciech Fafara


Za pośrednictwem biura zdecydowaliśmy się kupić a następnie wynająć mieszkanie. Cały proces zakupu, kredytowania, wynajęcia, klucze itd udało się załatwić w niecałe 3 miesiące! Cały czas wiedzieliśmy że jesteśmy w dobrych i profesjonalnych rękach. Wracamy za rok. Dziękujemy i polecamy Panią Reginę i Pana Adriana! :)
Anita Witek


Właśnie kupiliśmy i odebraliśmy nowy dom za pośrednictwem biura. Cała transakcja przebiegła bezproblemowo, chociaż dom się budował a myśmy brali kredyt. Obsługa biura bez zarzutów, termin i jakoś wykonania domu również, profesjonale i uczciwe podejście do klienta. Polecam biuro nieruchomości Planum Square jak i Osiedle Szafranowe w Kiełczówku.
Marcin Kowal


Profesjonalizm, pełne zaangażowanie. Odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu. Najważniejszą cechą jest indywidualne podejście do klienta. Miałam okazję kupić mieszkanie za pośrednictwem biura , wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo . Jak najbardziej polecam współpracę z biurem.
Katarzyna Kapuścińska


Dwukrotnie korzystałem z usług biura, raz wynajmowałem a teraz kupowałem mieszkanie. Wszystko ok, tak jak powinno być. Mogę polecić! Pozdrawiam Panie z biura!
Adam Wawrzyński


I can guarantee that here is the best agency for foreigner.
They are professional and kind to clients.
The best thing for me is the service after lease.
They are willing to care your room whenever you want to.
Saeahchim Cho


Adrian es un increíble agente inmobiliario: se nota que conoce bien el mercado, habla inglés fluido y es muy serio y eficiente en su trabajo. Lo recomiendo muchísimo.
Carla


Adrián is the best real estate agent I met. Very good in his work and so helpful.
Saludos desde Canarias!
Airam Gonzale