Partnerzy i Rekomendacje

                                                                                    NASI PARTNERZY:                                                            

                                                                    

                                                          

                                                                                   

Każdy z serwisów odwiedzają inni użytkownicy, dlatego łączymy siły wszystkich serwisów, aby skutecznie dotrzeć osób do poszukujących nieruchomości.

Oprócz portali branżowych, reklamę naszych ofert można znaleźć również m.in. na: onet.pl, gazetawroclawska.pl, naszemiasto.pl oraz serwisach społecznościowych facebook.pl i instagram.pl.


                                                                            NASZE REKOMENDACJE:


Sprzedawaliśmy dwa domy. Wszystko super i mega profesjonalnie. Pan Adrian super człowiek, załatwił za nas w obu przypadkach cała papierologie. Wystarczyło na koniec pojawić się tylko u notariusza ;)
Polecam
Justyna


Za pośrednictwem biura zdecydowaliśmy się kupić a następnie wynająć mieszkanie. Cały proces zakupu, kredytowania, wynajęcia, klucze itd udało się załatwić w niecałe 3 miesiące! Cały czas wiedzieliśmy że jesteśmy w dobrych i profesjonalnych rękach. Wracamy za rok. Dziękujemy i polecamy Panią Reginę i Pana Adriana! :)
Anita Witek


Profesjonalizm, pełne zaangażowanie. Odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu. Najważniejszą cechą jest indywidualne podejście do klienta. Miałam okazję kupić mieszkanie za pośrednictwem biura , wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo . Jak najbardziej polecam współpracę z biurem.
Katarzyna Kapuścińska


Właśnie kupiliśmy i odebraliśmy nowy dom za pośrednictwem biura. Cała transakcja przebiegła bezproblemowo, chociaż dom się budował a myśmy brali kredyt. Obsługa biura bez zarzutów, termin i jakoś wykonania domu również, profesjonale i uczciwe podejście do klienta. Polecam biuro nieruchomości Planum Square jak i Osiedle Szafranowe  w Kiełczówku.
Marcin Kowal


Great company with incredible staff. Competent consulting combined with excellent customer service...  Adrian is outstanding!  Would highly recomend Platinum Square to anyone in need of a professional Real Estate Agency. (Tłumaczenie: Wspaniałe firma z niesamowitym personelem. Kompetentne doradztwo w połączeniu z doskonałą obsługą klienta...  Adrian jest wybitny! Bardzo rekomenduje Platinum Square każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej agencji nieruchomości.)
Anthony Bång


Adrian es un increíble agente inmobiliario: se nota que conoce bien el mercado, habla inglés fluido y es muy serio y eficiente en su trabajo. Lo recomiendo muchísimo. (Tłumaczenie: Adrian jest niesamowitym agentem nieruchomości: pokazuje, że dobrze zna rynek, mówi płynnie po angielsku i jest bardzo poważny i skuteczny w swojej pracy. Bardzo polecam.)
Carla García